Чемпіонат області
27 ТУР
Карпати-юн(Коломия) - Дністер-юн(Галич) - 5:2
м.Коломия, стадіон „Юність”
Кількість глядачів: 150
Арбітр матчу: Дідушицький Ігор
Асистент арбітра 1: Дубінський Ігор
Асистент арбітра 2: Пашник Василь
Резервний арбітр: Луцький Володимир

ФОТО МАТЧУ

Карпати-юн (Коломия): Палійчук(55хв. Клим’юк), Рутковський, Дудлів(65хв. Олексюк), Петранюк, Мартищенко, Костюк, Савчук, Дак, Андрусяк, Ласійчук(59хв. Олексюк), Габрух(62хв. Шепітко).

Дністер-юн (Галич): Парцей М., Мацьків, Курган(76хв. Угренчук), Кантор(74хв. Онофришин), Парцей В., Ковальчук, Рибчак, Сліпенчук, Здерко(57хв. Вовк), Гладкий, Леник.

Голи: 1:0 Габрух(4’), 2:0 Савчук(20’), 2:1 Леник(40’), 3:1 Мартищенко(52’), 3:2 Гладкий(62’), 4:2 Савчук(70’), 5:2 Петраню(70’).

Попередження: Рутковськи(Карпати), Рибчак(Дністер).

ФК Турка-юн (Турка) – Карпати-юн (Коломия)  1:3
м.Турка
Кількість глядачів: 100
Арбітр матчу: Гудима Микола  
Асистент арбітра 1: Карнаух Віталій
Асистент арбітра 2: Петровський Віталій 
Резервний арбітр: Музика Олег  
Спостерігач арбітражу: Сікора Василь

ФОТО МАТЧУ

Турнірна таблиця

ФК Турка-юн: Ужитчак, Огородничук(41хв. Томенчук), Масюк, Маковійчук, Лісецький, Магурчак, Гонташ(64хв. Оліградський), Підлетейчук, Солоджук, Півень, Фестрига.

Карпати-юн (Коломия): Клим’юк, Рутковський, Дудлів(65хв. Олексюк), Петранюк, Мартищенко, Костюк, Савчук, Дак, Андрусяк(41хв. Ласійчук), Габрух, Шепетюк(58хв. Шепітко).

Голи: 0:1 Савчук (15'), 0:2 Мартищенко (34'), 1:2 Фестрига (45’), 1:3 Савчук (48’).

Попередження: Шепетюк (Карпати),  Костюк (Карпати), Солоджук (ФК Турка), Маковійчук (ФК Турка), Фестрига (ФК Турка), Півень (ФК Турка).

Вилучення: немає.

Покуття-Євромодуль-юн(Снятин)-Карпати-юн(Коломия)  

м.Снятин,стадіон 

Кількість глядачів:

Арбітр матчу:

Асистенти арбітра:

Резервний арбітр:

Спостерігач арбітражу: Сікора В.В.

Склади команд:

Покуття-Євромодуль-юн(Снятин): 

Карпати-юн(Коломия):

Голи:

Попередження

Покуття-Євромодуль-юн(Снятин)-Карпати-юн(Коломия)  

м.Снятин,стадіон 

Кількість глядачів:

Арбітр матчу:

Асистенти арбітра:

Резервний арбітр:

Спостерігач арбітражу: Сікора В.В.

Склади команд:

Покуття-Євромодуль-юн(Снятин): 

Карпати-юн(Коломия):

Голи:

Попередження

Покуття-Євромодуль-юн(Снятин)-Карпати-юн(Коломия)  

м.Снятин,стадіон 

Кількість глядачів:

Арбітр матчу:

Асистенти арбітра:

Резервний арбітр:

Спостерігач арбітражу: Сікора В.В.

Склади команд:

Покуття-Євромодуль-юн(Снятин): 

Карпати-юн(Коломия):

Голи:

Попередження

Галичина-юн (Івано-Франківськ) – Карпати-юн (Коломия)  1:3
м.Городенка
Кількість глядачів: -
Арбітр матчу: Вовчок Ярослав  
Асистент арбітра 1: Юрчишин Василь
Асистент арбітра 2: Дідушицький Ігор 
Резервний арбітр: Крашенінніков Ярослав  
Спостерігач арбітражу:

ФОТО МАТЧУ

Турнірна таблиця

Галичина-юн (Івано-Франківськ): Саксон, Крисан, Поляк, Пилип’як, Пасальський, Федоришин, Вишневський, Цигура, Скорецький, Онуфрак.

Карпати-юн (Коломия): Клим’юк(70хв. Палійчук), Рутковський, Петранюк, Мартищенко, Андрусяк, Габрух , Дудлів, Ласійчук(41хв. Олексюк), Костюк, Савчук, Дак.

Голи: 0:1 Савчук (9'), 0:2 Мартищенко (15'), 0:3 Петранюк (17’), 1:3 Пилип’як(44’).

Попередження: Савчук (Карпати),  Мартищенко (Карпати), Пасальський (Галичина), . Скорецький (Галичина)

Вилучення: немає.

Please publish modules in offcanvas position.