КАЛЕНДАР
першості та розіграшу Кубку Івано-Франківської області з футболу
сезону 2017-2018 років (дорослі склади)

ДРУГА ЛІГА:
1. "Касова" (Бовшів)
2. "Медик-Лісівник" (Солотвин)
3. "Черемош" (Верховина)
4. ФК "Рогатин" ("Рогатин")
5. "Хутровик" (Тисмениця)
6. "Нептун-Покуття" (Заболотів)
7. "Покуття" (Коломия)
8. "Кремінь" (Пістинь)
9. СФК "Богородчани" (Богородчани)
10. "Вовки" (Вовчківці)
11. ФК "Угорники" (Угорники)
12. "Старт" (Гвіздець)

1 тур, 20 серпня (неділя), 17:00
1 "Кремінь" – "Хутровик"
2 "Медик-Лісівник" – "Старт"
3 "Касова" – "Черемош"
4 ФК "Рогатин" – ФК "Угорники"
5 "Нептун-Покуття" – "Покуття"
6 "Вовки" – СФК "Богородчани"

2 тур, 27 серпня (неділя), 17:00
7 "Хутровик" – СФК "Богородчани"
8 "Покуття" – "Вовки"
9 ФК "Угорники" – "Нептун-Покуття"
10 "Черемош" – ФК "Рогатин"
11 "Старт" – "Касова"
12 "Кремінь" – "Медик-Лісівник"

3 тур, 3 вересня (неділя), 16:00
13 "Медик-Лісівник" – "Хутровик"
14 "Касова" – "Кремінь"
15 ФК "Рогатин" – "Старт"
16 "Нептун-Покуття" – "Черемош"
17 "Вовки" – ФК "Угорники"
18 СФК "Богородчани" – "Покуття"

Кубок області. Попередній етап. 7 вересня (четвер), 17:00

4 тур, 10 вересня (неділя), 16:00
19 "Хутровик" – "Покуття"
20 ФК "Угорники" – СФК "Богородчани"
21 "Черемош" – "Вовки"
22 "Старт" – "Нептун-Покуття"
23 "Кремінь" – ФК "Рогатин"
24 "Медик-Лісівник" – "Касова"

5 тур, 17 вересня (неділя), 16:00
25 "Касова" – "Хутровик"
26 ФК "Рогатин" – "Медик-Лісівник"
27 "Нептун-Покуття" – "Кремінь"
28 "Вовки" – "Старт"
29 СФК "Богородчани" – "Черемош"
30 "Покуття" – ФК "Угорники"

Резервний день. 21 вересня (четвер), 16:00

31 "Покуття" – "Старт" (матч 7-го туру)

6 тур, 24 вересня (неділя), 16:00
32 "Хутровик" – ФК "Угорники"
33 "Черемош" – "Покуття"
34 "Старт" – СФК "Богородчани"
35 "Кремінь" – "Вовки"
36 "Медик-Лісівник" – "Нептун-Покуття"
37 "Касова" – ФК "Рогатин"

Кубок області. 1/8 розіграшу. 28 вересня (четвер), 16:00

7 тур, 1 жовтня (неділя), 15:00
38 ФК "Рогатин" – "Хутровик"
39 "Нептун-Покуття" – "Касова"
40 "Вовки" – "Медик-Лісівник"
41 СФК "Богородчани" – "Кремінь"
42 ФК "Угорники" – "Черемош"

8 тур, 8 жовтня (неділя), 15:00
43 "Хутровик" – "Черемош"
44 "Старт" – ФК "Угорники"
45 "Кремінь" – "Покуття"
46 "Медик-Лісівник" – СФК "Богородчани"
47 "Касова" – "Вовки"
48 ФК "Рогатин" – "Нептун-Покуття"

9 тур, 15 жовтня (неділя), 15:00
49 "Нептун-Покуття" – "Хутровик"
50 "Вовки" – ФК "Рогатин"
51 СФК "Богородчани" "Касова"
52 "Покуття" – "Медик-Лісівник"
53 ФК "Угорники" – "Кремінь"
54 "Черемош" – "Старт"

Кубок області. 1/4 розіграшу. 19 жовтня (четвер), 15:00

10 тур, 22 жовтня (неділя), 15:00
55 "Хутровик" – "Старт"
56 "Кремінь" – "Черемош"
57 "Медик-Лісівник" – ФК "Угорники"
58 "Касова" – "Покуття"
59 ФК "Рогатин" – СФК "Богородчани"
60 "Нептун-Покуття" – "Вовки"

11 тур, 29 жовтня (неділя), 15:00
61 "Вовки" – "Хутровик"
62 СФК "Богородчани" – "Нептун-Покуття"
63 ФК "Угорники" – "Касова"
64 "Черемош" – "Медик-Лісівник"
65 "Старт" – "Кремінь"

5 листопада (неділя), 14:00
66 "Покуття" – ФК "Рогатин"

Чемпіонат ІФФФ 2019/20

Please publish modules in offcanvas position.