"Покуття" Коломия - ФК "Угорники" 0:4

Дублери коломийського "Покуття" у рамках 13 туру другої ліги області зіграли з одним із лідерів змагань - ФК "Угорники". Матч завершився перемогою гостей - 0:4.

Ще в першій половині зустрічі "Угорники" двічі відзначились у воротах "зелено-білих". Забиті мячі на свій рахунок записали Василь Щербина та Михайло Садівник. Хоча за рахунку 1:0 "Покуття" також відзначилось у воротах гостей, але гол не був заранований через офсайд. Також у першій 45-ти хвилинці не були зафіксовані 2 голи гостей.
У другому таймі вже за рахунку 3:0, який встановив Олег Питльований, арбітр призначив 11-ти метровий штрафний удар у ворота "Покуття", однак воротар коломиян удар парирував.
Крапку в матчі поставив Василь щербина на 65-ій хвилині матчу. 0:4 - одна з найбільших поразок "Покуття" в сезоні.