Покуття вийшло з відпустки та зіграло з Буковиною

17 липня, футболісти коломийського "Покуття" вийшли із відпустки та розпочали підготовку до нового сезону в Чемпіонаті України серед аматорських команд.

Серед тижня коломияни на чолі із Сергієм Турянським провели два тренування, а 20 липня зіграли перший контрольний поєдинок. Суперником була чернівецька "Буковина". Матч провели на виїзді.

На 12 хвилині зустрічі у ворота «Буковини» призначили пенальті. Одинадцятиметровий виконував Руслан Уграк. На удар Руслана зреагував голкіпер «Буковини».

Через 10 хвилин гравець «Покуття» порушив правила у власному штрафному майданчику. Арбітр зустрічі Микола Байдюк призначив пенальті, яке реалізував потенційний новачок чернівецької команди.

У другому таймі підопічні Сергія Турянського зрівняли результат. Гол у ворота потенційного новачка «Буковини» забив Ростислав Нападюк (77 хвилина). Гра завершилася з нічийним рахунком 1:1.

Також відомо, що команду покинув Андрій Беженар.

Інформармаця  про наступні спаринги згодом зявититься на сайті.