22 липня відбулося засідання Контрольно-дисциплінарного комітету Івано-Франківської обласної асоціації футболу.

Контрольно-дисциплінарний комітет ІФАФ вирішив: 
у відповідності до Дисциплінарного кодексу ІФАФ відсторонити від діяльності пов’язаної з футболом адміністратора ФК "Покуття" Коломия п. А. Геника до кінця 2020 року. 
У відповідності до Дисциплінарного кодексу ІФАФ зобов’язати ФК "Покуття" Коломия сплатити ІФАФ грошовий обов’язковий внесок у розмірі 1000,00 грн. (за грубі, неетичні випади на адресу арбітрів з боку президента ФК "Покуття" Коломия п. О. Тарасюка). 
За порушення Регламенту обласних змагань з футболу та у відповідності до Дисциплінарного кодексу ІФАФ зобов’язати ФК "Покуття" Коломия сплатити ІФАФ грошовий обов’язковий внесок у розмірі 2000,00 грн. (за незабезпечення безпеки бригади арбітрів під час календарного матчу Чемпіонату області з футболу між командами "Покуття" Коломия – "Нафтовик" Долина). 

22 липня відбулося засідання Контрольно-дисциплінарного комітету Івано-Франківської обласної асоціації футболу. 

Контрольно-дисциплінарний комітет ІФАФ вирішив у відповідності до Дисциплінарного кодексу ІФАФ дискваліфікувати стадіон "Юність" в м. Коломия на 1 (один) календарний матч обласних змагань з футболу сезону 2019-2020 років (за незабезпечення громадського порядку під час календарного матчу Чемпіонату області з футболу між командами "Покуття" Коломия – "Нафтовик" Долина). 

Чергова втрата гравця...

Як повідомив головний тренер команди Сергій Турянський, півзахисник Ігор Кушецький перейшов у команду Другої ліги чемпіонату Івано-Франківської області – «Ураган» (Черніїв).

10 лютого стало відомо, що 28-річний захисник Микола Сікач став одним з перших новачків "Прикарпаття". За інформацією івано-франківського клубу, співпраця з Сікачем розрахована на півтора роки.

Попередні чотири роки Микола захищав кольори коломийських "Карпат" (2016/17) і "Покуття" (2017-19).

За цей час фланговий захисник став чемпіоном (2017), срібним призером (2012) і володарем Кубка (2018) Івано-Франківської області.

Please publish modules in offcanvas position.