Родевич: Рівень львівського футболу вищий на дві голови

Екс-футболіст коломийських «Карпат» Олексій Родевич дав своє перше інтерв'ю в статусі футболіста ФК «Рух»(Винники).

- Олексій, ти довго роздумував, про переїзд до ФК «Рух» (Винники)? 

- Про переїзд на Львівщину довго не задумувався, оскільки у мене і варіантів інших не було, не в плані футбольному, а сімейному. У мене у Львові квартира, в якій зараз робляться ремонти і вагітна дружина, яка скоро має народити, тому я маю бути зараз якомога ближче до сім'ї. Саме тому ФК «Рух» - це найкращий варіант. Загалом команда добре укомплектована досвідченими гравцями, майстерність футболістів на високому рівні. З таким складом, я думаю, ФК «Рух» і в першій лізі не загубився би.

- Як дізнався про можливість перейти до цього клубу?

- Пробитися в склад ФК «Рух» досить складно. Команда тут сформована, футболісти грають разом вже не перший сезон. Загалом президент і головний тренер клубу навіть не планували доукомплектацію зимою. А так вийшло, що тренер, який тренував мене ще в львівських «Карпатах» попросив, щоб я пройшов передсезонний збір з командою. Умова була єдина – якщо буду себе проявляти то залишусь в команді. Так і сталося… Я тренувався, грав товариські ігри, почав забивати голи. Загалом за товариські матчі забив 10-12 голів. Згодом після товариської гри з моршинською «Скалою», яку ми виграли з рахунком 3:0 і я відзначився голом, до мене підійшов президент і сказав, що я в команді.
- Ти зіграв дебютний матч за «Рух». Як оцінюєш рівень чемпіонату Львівщини?

- Справді, я зіграв свій дебютний матч за «Рух». Нашим суперником був ФК «Погонь» і який ми виграли з рахунком 6:1. Якщо порівнювати футбол на Прикарпатті та Галичині, то запевняю вас, що рівень львівського футболу вищий на дві голови. Цьому свідчить і рівень футболістів, і фінансова сфера, і умови для тренувань. Всі команди практично одного рівня, тому в кожному турі можуть бути несподівані результати.
- Які завдання стоять перед командою в сезоні 2014 року?

- Завдання стоять найвищі, в іншому випадку нас не зрозуміють ні вболівальники, ні президент клубу. Якщо коротко, то серед завдань виграти Чемпіонат області, Кубок області, Чемпіонат України серед аматорів та Кубок України серед аматорів.

- Кажуть, що Мирон Маркевич тренує твою нову команду…

- Так, Мирон Богданович також час від часу підключається до тренувального процесу, хоча й не є тренером команди.

- Який номер ти обрав у новій команді?

- В мене на футболці номер 20…

- Ми й надалі будемо стежити за твоєю кар’єрою й бажаємо тобі успіхів на футбольних полях Львівщини!

 

 

Please publish modules in offcanvas position.