Олександр Тарасюк: Нам протистояла дисциплінована та вмотивована команда.

Після матчу «Карпати»(Я) - «Карпати»(К) начальник коломийської команди Олександр Тарасюк прокоментував перебіг матчу, що закінчився переконливою перемогою «зелено-білих», а також оцінив рівень арбітражу.

Про матч:

- В цілому видалась хороша гра, але нехай рахунок на табло не вводить в оману. Нам протистояла організована, дисциплінована та вмотивована команда. Мої щирі компліменти команді Ковалюка та його вихованцям. Нам було дуже складно з ними грати. Ми реалізували кілька своїх моментів і в той же час знов проблема з реалізацією - ми маємо 100%-ві моменти і не забиваємо… Також насторожувало й те, що наприкінці гри, коли рахунок вже став переконливим, наші гравці дозволяли собі розслабленість, за рахунок чого й почали створюватись моменти біля наших воріт. Як результат – 11-метровий удар, але Кисилиця здорово зіграв, врятував команду. Загалом наші футболісти відповідно налаштувались на гру, тому й бачимо результат. На фоні зовсім невиразної гри з тлумацьким «Придністров’ям» ми переживали, що свою роль зіграє фактор недооцінки молодих гравців яремчанських «Карпат». На щастя так не склалося.

Про суддів:

- В цілому, я вважаю, що сьогодні був нормальний арбітраж. Були спірні епізоди, як на нашу користь, так і на користь суперника. Не можу однозначно сказати, що нами забитий третій м’яч у ворота Яремче та призначений в наш бік 11-метровий удар, можна трактувати з упевненістю. Епізоди були динамічні, не буду судити. Арбітр прийняв рішення, але для однозначної оцінки цих ситуацій треба дивитись повтори. Я ще раз повторюсь, що Салаш відсудив матч досить кваліфіковано, на фоні тих незрозумілих суддівських рішень у попередніх матчах.

Про вболівальників:

- Окремо дякуємо вболівальникам за підтримку. Ми переживали, що на фоні результату в Тлумачі, коломийський вболівальник може з прохолодою віднестись до цього матчу. На щастя цього не сталось, у нас дуже велика підтримка. Підкреслю, що підтримали не тільки дорослу команду, але й юнацьку. Молодці! Воно дійсно надихає і ті люди, які перебувають на стадіоні бачать це. Це дійсно піднесена атмосфера, коли коломийський уболівальник саме так підтримує свою команду. Не буду упереджено ставитись до вболівальників інших команд області, але для мене коломийська фан-зона НАЙКРАЩА! Вони створюють атмосферу свята.

 

Please publish modules in offcanvas position.