Покуття (Коломия) - Нива (Теребовля) 2:1

Черговий непростий матч провело Покуття. Цього разу в гості до коломияни завітала одна із найсильніших команд Тернопільщини. Нива витримала стартовий натиск господарів і потихеньку відсунула гру до їхніх воріт. Якщо із прицільним ударом Р.Кузіва Гоменюк справився, то коли після спроби вдарити здалеку від Макогона м’яч викотився на кутовий, це призвело до першого в матчі голу. Навіс Слоневського від лівого прапорця в стрибку головою замкнув Роман Бочак – 0:1.

Ковальчук міг зрівнювати рахунок із гри, потім м’яч побував у воротах теребовлян з порушенням правил, а перед перервою Кушецький з лівого краю заробив 11-метровий. Однак Керчу програв дуель Ольховому, який парирував м’яч.

Тим не менш, навіть після невдалого першого тайму Покуття змогло здобути вольову перемогу. Посприяв пересічний аут з лівого флангу. Керчу зумів з незручної позиції від лицьової запустити м’яча на лінію карного майданчика, де його спіймав на ногу Денис Хандій – 1:1.

Хиткий нічийний рахунок тримався до ендшпілю, де успішнішими були саме господарі. Після дальнього удару Громоляка м’яч зрикошетив на кутовий. Кушецький навісив у карний майданчик і навіс із лівого краю використав Святослав Локатир, ударом головою влучивши під поперечину – 2:1.