Покуття (Коломия) - Епіцентр (Дунаївці) 4:2

Цей матч був центральним у турі, адже зустрічалися команди, які називалися серед фаворитів західної групи. Покуття зарекомендувало себе ще раніше, у минулому сезоні дісталося плей-офф. А Епіцентр дебютує в турнірі, відразу зібравши потужний склад із низкою екс-гравців професіональних клубів (Буковина, ФК Калуш, Агробізнес, Поділля та інші). Серед новачків дунаївчан, до слова, й Беженар, Темерівський, раца – недавні одноклубники коломиян. А також воротар Герич, який зробив собі ім’я в ПФЛ за виступами в ПФЛ за Скалу та Калуш, але в Інгульці опинився поза складом, тож вирішив перезавантажитися в Епіцентрі.

Гра почалася для Епіцентру з невдач. Уже в дебюті довелося міняти найдосвідченішого форварда Івашка (замість нього вийшов інший гренадер – Якубов), а на 33 хвилині правий фланг оборони гостей загрався, так що Хандій перехопив м’яча й головою скинув на Головачука. Захисники намагалися перехопити передачу в балетних піруетах, але не змогли, і Юрій, опинившись прямо перед воротарем, розважливо розстріляв ворота з близької відстані – 1:0.

Помилки оборони Епіцентру повторювалися й надалі, тепер уже з лівого флангу пішла ризикована низова передача, яку перехопив Сікач і, перепасувавшись із Курташем, вискочив на воротаря й переграв його – 2:0. Все це Микола зробив на високій швидкості. А ще через дві хвилини «перший м’яч» від голкіпера сповна використав Андрій Ковальчук. Підробивши м’яча правою, з лівої він влучив у ближній кут метрів із 18-ти – 3:0 ще до перерви.

Здавалося, Епіцентр вже не підніметься. А тим більше, відразу після перерви Головачук із Кушецьким розіграли ще одну атаку й на знущально несильний пас у відповідь Юрій відреагував несильним, але точним ударом метрів із десяти – 4:0. Але серія замін допомогла дунаївчанам уникнути приниження. Вони виконали низку стандартів, і після одного з аутів Савчук навісив на лінію карного майданчика, а Папірович, випередивши захисника, з близької відстані поцілив у ворота – 4:1. Як Вадим, так і його асистент – це вдалі заміни гостей. А ще за дві хвилини після ще одного ауту Беженар навісив на дальню стійку, Пліс скинув у воротарську, де Денис Зачиковський забив другий м’яч дунаївчан – 4:2. Кінцівочка через це видалася нервовою, але Покуття своєї переваги остаточно не розтратило. Й здобуло дуже важливу перемогу.