Покуття (Коломия) – Вікторія (Миколаївка) 2:0

Перший матч між цими суперниками, який проходив на Сумщині, завершився «ураганною» перемогою чинного чемпіона – 7:1. Але, треба віддати належне Покуттю, навіть за таких обставин команда не перетворила гру-відповідь на формальність. Зі всією повагою до вболівальників, коломияни старанно провели домашню гру й здобули хай і не вирішальну, але «реабілітаційну» перемогу.

Одна із швидких багатоходівок господарів виявилася результативною. Свірідов м’яч переадресував наліво на Кушецького, який запустив у прохід через лівий фланг Уграка. Від Руслана можна було б чекати прострілу, але він пробив із гострого кута і м’яч з рикошетом від стійки опинився в воротах – 1:0.

Всього через три хвилини Покуття отримало право на пенальті. На м’яч, який відскочив від Романенка, пішов Кушецький і заробив 11-метровий. От тільки досвідчений воротар Зарубін парирував удар.

Покуття зняло питання по підсумку зустрічі, коли Роман Гаврилюк, який вийшов на заміну по ходу другого тайму, пішов у пресинг на воротаря, відібрав м’яча й закотив його в незахищені ворота – 2:0. Команда із Коломиї не змогла відіграти шість голів різниці, але все ж взяла реванш і завершила чемпіонат перемогою на рідному полі.

ФОТО МАТЧУ

ВІДЕО (1 ТАЙМ)

ВІДЕО (2 ТАЙМ)

Покуття (Коломия) – Вікторія (Миколаївка) 2:0 (перший матч – 1:7, за двома матчами – 3:7)

17:00, 12.06.2019.