ФК Тернопіль-ДЮСШ - Покуття (Коломия) 0:3

У 19 турі чемпіонату серед аматорських команд коломийське «Покуття» зіграло «виїзний» матч проти ФК «Тернопіль-ДЮСШ». За погодженням сторін поєдинок прийшов на коломийському стадіоні «Юність».

«Покуття» розпочало матч без розвідки і досить швидко повело в рахунку. Ігор Кушецький заробив штрафний поруч зі штрафним майданчиком номінальних господарів, який сам і реалізував ефектно перекинувши стінку гравців та влучивши під самісіньку стійку – 0:1.

Кілька чудових нагод для взяття воріт ще в першій половині зустрічі змарнував Руслан Уграк. Все ж, під кінець першого тайму Кушецький промчав через лівий край і навісив на дальню штангу, де Блащук з лету відправив м’яча в ворота – 0:2. Для Василя це вже третій гол у чемпіонаті, але перший у 2019 році.

У другій 45-хвилинці «Покуття» не скинуло обертів і на 71-ій хвилині довело рахунок матчу до розгромного. Олександрі Карапка відгукнувся на фланговий навіс Кушецького і з лінії воротарського майданчика відправив мяч головою у дальній кут – 3:0.

У наступному турі аматорського чемпіонату "Покуття" прийматиме оржівський "ОДЕК". Матч відбудеться 11 травня. Початок о 17:00.  А днем пізніше дублери коломиян у рамках Першості області зіграють із ФК "Пробій" (Городенка).