Покуття перемогло вдома ФК Ужгород

Останнім часом Покуття чергує домашні перемоги та виїзні поразки.

Тож після програшу в Оржеві сподівалося реабілітуватися в матчі проти ФК Ужгород. І перший гол не змусив себе довго чекати, щоправда, Покуття забило дуже й дуже курйозно. Закарпатці вкрай невдало намагалися винести м’яча після атаки через лівий фланг, тож на підборі зіграв Хандій і з лінії карного майданчика влучив у поперечину. Слідом добивав Топчевський, але також струсонув каркасом воріт. Наступний його удар прийняв на себе захисник Пінковський і лише після цього з лівого краю Роман Москалик запустив м’яча в дальню «шістку» – 1:0.

У спробах збільшити рахунок Покуття дійшло до пенальті. На початку другого тайму Ковальчук протягнув м’яча через лівий край і вже у межах карного майданчика впав у боротьбі з Дураном. Щоправда, забити постраждалому не вдалося. Андрій мітив у лівий від воротаря нижній кут, але Славік метнувся саме туди й відбив удар. Тож довелося ще трошки похвилюватися – поки не зробили свою справу заміни та втома суперників.

На кутовий від Сивки відгукнувся на ближній штанзі Топчевський, скинувши далі. А вже звідти на Андрія повернув м’яча Лазорик, тож він головою зміг забивати з близької відстані, незважаючи на будь-які спроби суперників його зупинити – 2:0. По рахунку коломияни грали цілком переконливо, не раз були близькі до успіху, але навіть не реалізувавши свої шанси, спокійно довели матч до перемоги – гостям не щастило попереду.

2:0 – кінцевий результат матчу.

Наступний матч на "Юності" відбудеться в середу, 17 жовтня, ФК "Покуття" вдома боротиметься за право виходу в стадію 1/4 фіналу розіграшу Кубку. 
17 жовтня (середа), 15:00 (1/8 фіналу, перший матч)
"Покуття" (Коломия) – ФК "Угорники" (Угорники)

 ФОТО МАТЧУ

ВІДЕО 1 ТАЙМ

ВІДЕО 2 ТАЙМ

15:30, 13.10.2018. Коломия. Стадіон Юність. 400 глядачів, поле 4, +20С
Суддя: Грисьо Богдан (Львів)
Попередження: Хандій, 29, Селещук, 43, Лазар, 79

Голи: Москалик,14,Топчевський,65
Незабитий пенальті: Ковальчук (Покуття), 48

ФК «Покуття»: Юрій Кисилиця, Микола Лазорик, Роман Шифир (Роман Гаврилюк, 46), Денис Хандій, Роман Москалик, Микола Сікач (Микола Свірідов, 70), Андрій Топчевський, Руслан Уграк (Ярослав Габрух, 71), Олександр Карапка (Іван Романчук), Василь Блащук (Тарас Сивка, 46), Андрій Ковальчук (Олександр Темерівський, 59).

ФК «Ужгород»: Юрій Славік, В’ячеслав Пінковський (Станіслав Чепа, 75), Степан Буксар (Іван Ільчук, 76), Вадим Селещук, Володимир Дуран (Василь Бонтей, 76), Сергій Машталір, Вадим Ференцик (Владислав Яковлєв, 79), Михайло Дудаш (Антон Предчук, 46), Микита Гальчак, Андрій Лазар, Іван Ковач (Максим Олень, 74).

11 ТУР

13.10 (субота)

Покуття – ФК Ужгород 2:0 (1:0)

14.10 (неділя)

Агрон – Кристал 3:0 

Карпати –  СК Хмельницький 6:0 

ОДЕК – Рочин 1:1

Чемпіонат ААФУ 2018/19

Please publish modules in offcanvas position.