Покуття виносить у домашньому матчі Тернопіль ДЮСШ 6-0

Після прикрого вильоту із Кубку ААФУ в серії пенальті від луцького Вотрансу та поразки від галицьких Карпат у чемпіонаті Покуття потребувало реабілітації. А тут молоді вихованці тернопільської ДЮСШ під’їхали на календарний матч.

Уже в першому таймі господарі довели рахунок до крупного. В дебюті на низову передачу Москалика відгукнувся Тарас Сивка і ударом з лівої ноги під поперечину не залишив шансів воротарю – 1:0. А перед перервою, напевно, брак концентрації завадив тернополянам утримати рахунок. Спершу атаку розіграли Лазорик, Сивка та Сікач розіграли атаку через правий фланг, а простріл замкнув у дотик Сергій Раца – 2:0. А буквально через хвилину смішним пасом назад когось із гостей скористався Андрій Ковальчук – 3:0.

Другий тайм Покуття провело не збавляючи темпу. Уже на самому його початку гості «обрізалися», Сергій Раца розігрався із Сивкою, встиг добігти до ударної позиції і забив після зворотного пасу – 4:0. Потім у центрі поля Уграк запустив у прорив Темерівського, Олександр пролетів через лівий край і свій рейд на пів поля завершив влучним ударом під поперечину вже після зближення з воротарем – 5:0. А крапку в грі поставив Сергій Раца, який оформив найшвидший хет-трик для Покуття (38 хвилин). Він у падінні замкнув простріл Карапки з правого краю – 6:0.

Найкрупніша перемога Покуття в чемпіонаті, найкрупніша поразка Тернополя.